FinanceOwl Raamatupidamisteenused Liitus Eesti Raamatupidajate Koguga!

FinanceOwl Raamatupidamisteenused Liitus Eesti Raamatupidajate Koguga!

Esmalt soovime tervitada kõiki meie kliente ja koostööpartnereid uudisega, mis tähistab uut ja põnevat sammu meie raamatupidamisteenuste maailmas.

Oleme uhked teatama, et FinanceOwl Raamatupidamisteenused on liitunud Eesti Raamatupidajate Koguga (ERK)!

See samm on oluline mitte ainult meie ettevõtte jaoks, vaid ka kõikidele meie klientidele, sest see toob kaasa palju uusi võimalusi ja eeliseid.

Oleme nüüd osa Eesti Raamatupidajate Kogust (ERK), mis avab meile ukse laiemale erialasele teadmiste ja kogemuste võrgustikule. See liitumine võimaldab meil pakkuda veelgi paremat ja kvaliteetsemat raamatupidamisteenust oma klientidele. Lisaks saame nüüd osaleda ERK korraldatud koolitustel ja seminaridel, mis aitavad meie meeskonnal hoida end kursis parimate tavade ja seadusandlusega. Samuti saame jagada oma teadmisi ja kogemusi teiste ERK liikmetega ning panustada aktiivsemalt raamatupidamise valdkonna arengusse Eestis. Oleme väga põnevil selle uue etapi üle ja usume, et see tugevdab veelgi meie positsiooni usaldusväärse ja professionaalse raamatupidamisteenuse pakkujana.

Eesti Raamatupidajate Kogu, tuntud ka kui ERK, on raamatupidajate, finantsjuhtide, ökonomistide ja audiitorite kutseühendus Eestis. Nad on olnud tegevad juba aastast 1996 ja ühendavad ning esindavad oma liikmeid kogu Eestis. Praegu kuulub ERK-sse üle 700 liikme, nii füüsilisi kui ka juriidilisi isikuid.

Meie liitumine ERK-ga avab meile võimaluse osaleda mitmesugustes koolitustes ja seminaridel, mis aitavad meil hoida end kursis uusimate raamatupidamistavade ja seadusandlusega. Lisaks saame nüüd hõlpsamini jagada teadmisi ja parimaid tavasid teiste ERK liikmetega, luues tugevama ja laiema spetsialistide võrgustiku. See liitumine tõstab meie mainet ja usaldusväärsust raamatupidamisteenuste pakkujana ning annab meie klientidele kindluse, et nad saavad parima võimaliku teenuse. Oleme põnevil selle uue koostöö algusest ja ootame tööd ERK-ga, et pakkuda veelgi paremaid raamatupidamisteenuseid.

ERK on ametlik raamatupidaja kutse andja Eestis, mis tähendab, et nad vastutavad raamatupidajate kutsestandardite ja kvalifikatsiooni tõstmise eest. Lisaks korraldab ERK erinevaid koolitusi, teabepäevi ja üritusi, et aidata oma liikmetel jätkuvalt õppida ja arendada oma professionaalseid oskusi.

FinanceOwl raamatupidamisteenused on alati pühendunud oma klientide parimale teenindamisele ning pakkuma tipptasemel raamatupidamisteenuseid.

Meie eesmärk on tagada, et meie kliendid saaksid alati kvaliteetset ja professionaalset tuge nende finantsprotsesside haldamisel. Liitudes ERK-iga, näitame me oma pühendumust kõrgetele kutsestandarditele ja teadmistele raamatupidamise valdkonnas.

Meie liitumine ERK-iga annab meile võimaluse olla osa suuremast ja mitmekülgsemast raamatupidamisvaldkonna kogukonnast. See tähendab, et meil on juurdepääs laiale teadmistepagasile, tipptasemel koolitustele ja sündmustele, mis aitavad meil veelgi paremini teenindada meie kliente.

FinanceOwl raamatupidamisteenused liitumine ERK-iga toob kaasa mitmeid eeliseid meie klientidele. Kuna oleme osa sellisest olulisest kutseühendusest, saame tagada, et meie raamatupidamisteenused vastavad alati kõrgeimatele standarditele ja kvalifikatsiooninõuetele. See tähendab, et meie kliendid saavad alati kindlad olla, et nende raamatupidamine on usaldusväärne ja professionaalne.

Lisaks toob ERK-iga liitumine kaasa võimaluse osaleda erinevatel sündmustel ja koolitustel, mis võivad aidata meie klientidel paremini mõista raamatupidamise maailma ning seeläbi teha teadlikumaid finantsotsuseid.

Meil on suur rõõm ja elevus teatada meie liitumisest Eesti Raamatupidajate Koguga. See samm rõhutab meie pühendumust kvaliteedile ja professionaalsusele ning me ei jõua ära oodata, milliseid uusi võimalusi ja teadmisi see meile ja meie klientidele toob.

Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teada meie liidu ja ERK tegevuse kohta, siis ärge kartke võtta meiega ühendust. Me oleme siin, et teid teenindada ja jagada teiega kõige uuemaid raamatupidamisvaldkonna teadmisi ja parimaid tavasid.

Aitäh, et olete koos meiega sellel põneval teekonnal!

Meie liitumine ERK-iga tähendab, et meie klientidel on kindlus, et nende raamatupidamine on usaldusväärne ja professionaalne. Liitumine pakub ka võimalust osaleda erinevatel sündmustel ja koolitustel, mis aitavad klientidel paremini mõista raamatupidamise maailma ning teha teadlikumaid finantsotsuseid. Oleme väga rõõmsad ja elevil, et saame teatada meie liitumisest Eesti Raamatupidajate Koguga. See samm rõhutab meie pühendumust kvaliteedile ja professionaalsusele ning pakub uusi võimalusi ja teadmisi meile ja meie klientidele. Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teada meie liidu ja ERK tegevuse kohta, siis võtke julgelt meiega ühendust. Aitäh, et olete koos meiega sellel põneval teekonnal!

FinanceOwl raamatupidamisteenused

admin

Author url : go to url

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

et